DasCoin

DasCoin jest kryptowalutą firmy NetLeaders. Ta cyfrowa waluta posiada świetne możliwości i plany na przyszłość. Ja dla mnie będzie to jedna z najlepszych kryptowalut na świcie, jeśli nie najlepsza. Kryptowaluty ogarniają cały świat i dają nam świetne możliwości nie tylko jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy, inwestowanie ale również jeśli mowa o nowych technologiach i ciekawych rozwiązaniach. Coraz więcej się słyszy o tym jak to firmy, czy nawet państwa interesują się i wdrażają tą samą technologię na jakiej pracują kryptowaluty. Wszystko to jest nowe. Ludzie boją się tych „kryptowalut”, ponieważ nie wiedzą nic na ich temat. Gdyby tylko każdy zaczął interesować się tym i czytał na czym to polega, od razu zmienił by zdanie. Kryptowaluty to przyszłość i prędzej czy później o nich usłyszysz. Poniżej przedstawię Ci kto zajmuje się DasCoin’em.

Michael Mathias (dyrektor generalny) – absolwent uniwersytetu Princeton. 23 lata doświadczenia w przedsiębiorczości i zarządzaniu. Założyciel i prezes w „Mojo Media”, „TREKA” i firymy związanej z grami online „Change Gaming”. 10 lat pracy jako strategiczny konsultant jednego z największych amerykańskich banków JP Morgan Chase. 5 lat jako kierownik marketingu w usługach finansowych z American Express oraz T. Rowe Price. To tyle jeśli chodzi o założyciela DasCoin. W całym projekcie pracuje znacznie więcej ciekawych i doświadczonych osób takich jak: John Pretto, George Sarcevich (min. doradca ministrów finansów Serbii i Czarnogóry), Terry O’Hearn, Blair Baker i wiele innych.

Dużo więcej na temat firmy NetLeaders oraz kryptowaluty DasCoin możecie przeczytać na oficialnych stronach (linki poniżej).

NetLeaders  DasCoin

 

Uważam, że każdy powinien zainteresować są tą kryptowalutą, ponieważ już niedługo będzie o niej głośno. To są dopiero jej początki i dlatego teraz mamy najlepszy czas, na to żeby wejść w ten projekt. Nie bądź tak jak większość na przykładzie kryptowaluty BitCoin. Kiedy cena tej waluty cyfrowej były niska nikt się nią nie interesował, kiedy wystrzeliła do góry, wszyscy chcą ją kupić. Można było zrobić to wcześniej. My mamy taką możliwość jeśli chodzi o DasCoin. Co zrobiłbyś wiedząc, na początku istnienia BitCoin’a, że jego cena dojdzie do 20 000 $, czyli ok 74 000 zł za sztukę?? Teraz mamy DasCoin 🙂 Posłużę się trochę liczbami. Aktualna cena DasCoin to: 0,03 $ (coś ok. 11 gr za sztukę). Kupując za 50 $ (ok. 185 zł) otrzymamy ok. 1 660 sztuk kryptowaluty DasCoin. Kiedy cena osiągnie 1 $ za sztukę, sprzedając wszystko co mamy otrzymamy 1 660 $ (ok. 6 100 zł), jeśli cena będzie 5 $ za sztukę to zarabiamy 8 300 $ (ok. 30 700 zł), przy cenie za 10 $ zarobimy aż 16 600 $ (ok. 61 400 zł), przy zakupie za niecałe 200 zł. Jaka jest praca przy tym? Żadna… My tylko inwestujemy w firmę a resztę zostawiamy im. Oni pracują i zarabiają dla nas. Oczywiście DasCoin możemy kupić w każdej walucie (dolary, złotówki, euro, funty itd.). Poniżej możecie zobaczyć jak ja kupuję kryptowalutę DasCoin i ile już tam zainwestowałem.

U góry widzicie jak można kupić kryptowalutę DasCoin na giełdzie CoinFalcon a podspodem zamieszczam filmik jak założyć tam konto.

Sam zadecydujesz o tym co zrobić. Ja tylko przedstawiłem Ci pokrótce jak interesującą kryptowalutą jest DasCoin i jak ja w niego wierzę, oraz ile już zainwestowałem. Jeśli miałbyś jeszcze jakieś pytania lub jest coś dla Ciebie niejasne, pisz do mnie poprzez e-mail lub konta społecznościowe. We wszystkim Ci pomogę i odpowiem na Twoje pytania.

>>Link do giełdy CoinFalcon<<