Druga książka Roberta Kiyosaki przeczytana

Właśnie skończyłem czytać drugą książkę Roberta Kiyosaki pod tytułem „Kwadrant przepływu pieniędzy”. Co mogę powiedzieć o tej książce…. Jest świetna 🙂 Mnóstwo wiedzy na temat zarabiania pieniędzy oraz o tym jak mądrze zarządzać swoimi pieniędzmi, aby nie wpaść w długi i nie zwiększać swoich kosztów. Polecam wszystkim.

Nie czyta się jej tak łatwo jak pierwszą, którą przeczytałem („Bogaty ojciec biedny ojciec”), ponieważ „Kwadrant przepływu pieniędzy” jest już trochę trudniejsza i ja osobiście czasami musiałem czytać kilka razy któryś fragment, aby dobrze go zrozumieć. Nie zmienia to faktu, że warto 🙂 Po takiej książce człowiek zmienia myślenie jeśli chodzi o pieniądze 😉 To ona otwiera nam oczy. Ja teraz zabieram się za czytanie książki, którą dostałem w prezencie od mojej żony 🙂 Na pewno jeśli ją skończę, również napiszę kilka zdań o niej.

Osoby z mojej grupy (działające razem ze mną w internecie) będą mogły przeczytać tę książkę zupełnie za darmo. Jeśli chcesz dołączyć do tej grupy, napisz do mnie. Powiem Ci jak zacząć zarabiać w internecie. Zapraszam również do dodawania mnie do znajomych i obserwowania na portalach społecznościowych oraz kanale youtube, dzięki temu będziecie mogli śledzić moje wyniki, jeśli chodzi o zarabianie w internecie.

„Głównym powodem tego, że ludzie mają problemy finansowe jest fakt, że niczego nie uczą się w szkole na temat pieniędzy. W rezultacie uczą się jak pracować dla pieniędzy, ale nigdy nie nauczą się jak sprawić, aby to pieniądze pracowały dla nich”. Robert Kiyosaki

Pozdrawiam i polecam czytać książki 😉