FutureNet

 

Firma FutureNet powstała w 2012 roku. Platforma social media uruchomiona została w 01.11.2014. W przeciągu sześciu ostatnich lat firma stworzyła dwie kolejne platformy oraz wiele produktów i usług online. Aktualnie ponad 2,5 miliona osób ze 190-ciu krajów na całym świecie korzysta z FutureNet. W 2018 roku FutureNet stworzył własną kryptowalutę – FuturoCoin. We wrześniu 2018 roku firma wprowadziła nowy, to już czwarty sposób na zarabianie. Banners App to aplikacja dzięki której za odblokowanie telefonu i wyświetlenie reklamy otrzymujemy wynagrodzenie.

Poniżej zdjęcia właścicieli Firmy FutureNet, czyli od lewej Stephan Morgenstern i Roman Ziemian.

 

Dołącz do mnie i rozwiń swój biznes. Kliknij „zarejestruj się”, aby działać ze mną.

FutureNet to nie tylko serwis społecznościowy i portal do zarabiania na reklamach. Firma posiada mnóstwo świetnych produktów i usług.

Jak widzicie FutureNet to już nie jest byle co, tylko wielka korporacja, która posiada wiele źródeł dochodu, co pozwala jej na utrzymanie firmy w odpowiedniej kondycji finansowej. Ja sam postanowiłem wybrać się do FutureNet Cafe we Wrocławiu, żeby zobaczyć jak wygląda kawiarnia i jak funkcjonuje. Powiem wam, że zobaczyłem pełen profesjonalizm.

Teraz przedstawię wam cztery sposoby na zarabianie w FutureNet.

  • Matryce – sposób w którym musimy zainwestować swoje pieniądze. Wykupujemy tzw. „Matrycę”, kiedy tylko polecimy komuś wykupienie „matrycy” otrzymamy prowizję za polecenie od firmy. Możemy również nie zajmować się polecaniem, ponieważ osoba, która poleciła to Tobie, może zrobić to za Ciebie. Jeśli np. dołączysz do mnie a ja zaproszę kolejną osobę, trafi ona również do Ciebie za co dostaniesz wynagrodzenie. Tak więc możesz nie robić nic a dzięki temu, że ja działam i zapraszam kolejne osoby, Ty zarobisz. Wykupujesz i działasz, albo pozwalasz działać mi 🙂 Jeśli uzupełnisz całą matrycę, możesz zarobić 44 000 $ (ponad 162 000 zł) za jedyne 10 $ (37 zł). Więcej informacji możesz przeczytać na mojej stronie z poradnikami klikając >>TUTAJ<<. Jeśli masz jakieś pytania pisz do mnie.

 

  • FutureAdPro – tutaj również inwestujemy swoje pieniądze. AdPro polega na wykupieniu „pakietu reklamowego” i oglądaniu 10-ciu reklam dziennie. Jeden pakiet reklamowy to 50 $ (jakieś 185 zł). Nie musimy jednak posiadać dolarów. Wpłacamy pieniądze w dowolnej walucie (euro, funt) a wszystko zostanie przeliczone na walutę w tym programie. Każdy pakiet 50 $ zarabia dla nas 60 $ w ciągu ok. 120 dniu. Podsumowując… Kupujemy pakiet za 50 $, oglądamy 10 reklam dziennie a po ok. 120 dniach na koncie mamy 60 $. Im więcej pakietów tym większe zyski. Nieważne ile mamy pakietów reklamowych i tak oglądamy tylko 10 reklam dziennie (ta liczba nie ulega zmianie). Jeśli jesteśmy cierpliwi i wytrwali, możemy tutaj zbudować sobie fajną stałą miesięczną wypłatę. Ja na chwilę obecną dzięki oglądaniu reklam wypłacam co miesiąc 2 000 zł. Chcesz też tak zarabiać? Załóż konto, wykup pakiet’y i oglądaj reklamy a kasa sama wpadnie 🙂 FutureAdPro istnieje już od kwietnia 2016 i będzie istniało jeszcze długie lata. Nie czekaj, zacznij zarabiać razem z nami. Masz pytania? Pisz do mnie.

 

  • FuturoCoin – kryptowaluta od FutureNet. Firma daje nam możliwość wydobywania tej kryptowaluty u siebie. Wykupujemy odpowiedni „pakiet wydobywczy” i nie robimy nic. Co minute na nasze konto wpada jakaś część tej kryptowaluty. Ile tego wpada? Zależy od wielkości naszego pakietu. Jeden taki pakiet ważny jest przez dwa lata. Przez ten czas na nasze konto co minutę wpływa FuturoCoin. W każdym momencie możemy to wymienić i sprzedać. Wydobycie jest znacznie lepsze niż sprzedaż, ponieważ nie musimy nic robić a otrzymujemy na konto kryptowalutę. Dodajmy do tego to, że cena FuturoCoin cały czas idzie w górę i kiedy np. teraz uzbieramy 10 FuturoCoin’ów za kilka miesięcy ich cena może być 2,3 a może nawet 10 razy większa. To jest w tym najlepsze, że otrzymujemy kryptowalutę a nie pieniądze. Kupując pakiet wydobywczy możemy co miesiąc wypłacać sobie swoje wydobyte monety i zarabiać tak przez dwa lata. Co jest niejasne? Odezwij się do mnie.

  • Banners App – nowość jeśli chodzi o zarabianie na FutureNet. Jest to darmowa aplikacja na nasz telefon, dzięki której za odblokowanie telefonu otrzymujemy pieniądze. Prawda, że fajne i proste. Aplikacja jest całkowicie darmowa i nie musimy tutaj inwestować swoich pieniędzy. Wystarczy założyć darmowe konto na FutureNet, pobrać aplikację na swój telefon i odblokowując go zarabiamy 🙂 Więcej o tej aplikacji możecie przeczytać >>TUTAJ<<.

Pamiętajcie, że jeśli założycie swoje darmowe konto na FutureNet macie możliwość skorzystania ze wszystkich tych sposobów na zarabianie. Jedno konto i macie dostęp na te same dane do wszystkiego. Nie musicie zakładać za każdym razem nowego konta aby skorzystać z innego sposobu na zarabianie.

Dołącz do mnie i zacznij zmieniać swoje życie. Stań się wolnym finansowo człowiekiem i pracuj dla siebie a nie dla szefa. Pomogę Ci zarabiać w internecie. Otrzymasz ode mnie pomoc i wsparcie przez cały czas a do tego świetne bonusy i niespodzianki. Kliknij w przycisk „zarejestruj się” a będziesz działał ze mną.